(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Toitumine

LISAKS TRENNILE: maitsev segu, mis paneb kõhurasva särinal põlema (4)

Üleliigsete kilode kaotamine on raske ja keeruline. Õnneks on olemas üks lihtne võimalus, mis aitab kiirendada kaalu langetamist ja vabaneda kangekaelsest kõhurasvast.

Siiski tasub meeles pidada – ilma tervisliku toitumise ja füüsilise tegevuseta kõhurasva kaotada pole võimalik. Kui sellele lisaks võtta aga seda supertervislikku segu, ongi kiire ainevahetus ning kiirem kaalulangus võimalik.

Tõhusa segu valmistamiseks pane igal õhtul kuus kuivatatud ploomi 100 ml keedetud vee sisse kümneks minutiks seisma. Teise kaussi pane sama koguse vee sisse 2 supilusikatäit kaera, 1 tl jahvatatud lina-seemneid ja 1 tl kakaod. Seejärel kurna leotatud ained, tükelda ploomid imepisikesteks tükkideks ning pane need 300 ml keefiri sisse ning sega hästi. Hoia jooki üleöö külmikus ning joo seda hommikul tühja kõhuga esimese asjana.

Selle segu mõju on tõeliselt hämmastav, pärast ühte kuud selle tarbimist kaotad üleliigseid kilosid kolm kuni viis, enamus sellest on kõhurasv. Lisaks annab see segu energiat, sest aitab keha puhastada kahjulikest toksiinidest.

3 kommentaari

S
seisame. öömöö  /   21:17, 2. sept 2018
Kas saaks videot särinal põlemisest?
P.S.
Töötavat videot!
K
Kata  /   22:10, 2. sept 2018
Elan Rootsis (Eestis sündinud) ja loen alati huviga Eesti lehti kuna siin on nii palju häid ja huvitavaid teemasid millest kirjutatakse, Lugesin just et jahvatatud linaseemned on Rootsis Tervishoiuameti poolt mittesoovitavad süüa(mürgised) kuna sisaldavad sinihapet. Kus on tôde? Süüa vôi mitte?
S
sellele  /   08:47, 3. sept 2018
on kindlasti vastus olemas. Kusagilt ja ammu on meelde jäänud midagi sellist, et ohutu on mingi 00-sordi seeme...?
M
mnjah  /   10:45, 3. sept 2018
kõik need suured peened uhked soovitused on ikka nii umbes kuni kolmekümnestele (vähese haridusega) kontoritibinatele. Ealised iseärasused muudavad keharasvade paiknemist ja siin ei aita mingi imesegu suurt midagi. Kui suguhormoonide tegevus hakkab tasapisi hääbuma ja lõppema, siis hakkavad ka rasvad teatud piirkondadesse kergemalt ladestuma. Ja tuleb üle vaadata kogu eluviis - nii liikumine kui ka toit. Kõhurasvade särinal põletamise jutt on pehmelt öeldes rumal...